KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15039130
nr 1503 9130
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Etsning, Stadsmotiv, Oramat löst blad. Signerad, numrerad 8/50, daterad -89. Bildmått: 20x17 cm, yttermått inklusive ram: 38x34 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:53:07
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage